نام سال 1400

اوقات شرعی

اخبار اداره کل
اخبار دفاتر شهرستانی
فرهنگی
بهداشت و درمان
فن آوری
نماز جمعه استان
آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد

امام جمعه اصفهان گفت: شهادت شهید حججی در سراسر کشور هیجان بسیار به وجود آورد و یکی از دلایل آن خلوص این شهید بوده است؛ این شهید مقابل دشمن مردانه ایستاد و مظلومانه به شهادت رسید و این حرکت تنفر مردم را از داعشیان و حامیانشان نشان داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری ایمنا، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: در هفته گذشته دو کار بسیار ارزشمند در نجف آباد صورت گرفت و نخستین آن مراسم شهید محسن حججی بود که جمعیت فراوانی در آن حضور داشت و در سراسر کشور این جوان عزیز هیجان بسیار به وجود آورد و یکی از نکات آن خلوص این شهید بوده است.

وی افزود: این شهید مقابل دشمن مردانه ایستاد و مظلومانه به شهادت رسید؛ لازم بود این حرکت تا مردم تنفر خود را از داعشیان و حامیانشان نشان دهند؛ در همین زمانی که این جنایات صورت می گیرد هنری کسینجر به ترامپ نصیحت کرده که «اگر می خواهی در خاورمیانه ایران نفوذ نداشته باشد باید داعش را حفظ کرد» و این جنایات را آمریکا علنی انجام می دهد و جالب این است که ایران را طرفدار تروریست معرفی می کنند!

امام جمعه اصفهان تصریح کرد: این شهادت تسلیت ندارد چراکه چه مرگی بهتر این مرگ؛ همچنین مراسم برای آیت الله امینی در نجف آباد نیز از برنامه های دیگر خوب در شهرستان نجف آباد بود؛ همچنین امروز روز دحوالارض است و در این روز زمین از مرکز مکه گسترش یافته است و روز ولادت حضرت موسی (ع) و مسیح نیز بوده است و عبادت در این روز بسیار ارزشمند است.

وی ابراز کرد: مناسبت کودتای 28 مرداد نیز از دیگر مناسبت های این هفته است و 25 سال در این کشور آمریکایی ها به واسطه شاه جنایت کردند؛ در 28 مرداد نیز اشتباه مصدق اعتماد به آمریکا بود و دست از حمایت آیت الله کاشانی برداشت و ما باید از آن روزها درس بگیریم که به آمریکا نمی توان اعتماد کرد.

آیت الله طباطبایی نژاد ادامه داد: پیش از خطبه های شهردار اصفهان گزارشی از کار دادند و از نامزدی شهرداری پنجم کناره گیری کردند؛ ایشان یکی از کسانی بود که به جز تلاش و کار به هیچ چیز فکر نمی کرد و در کار، جناحی عمل نمی کرد و از معدود کسانی بود که من به ایشان توصیه می کردم به این حد کار نکنید این جای تشکر و سپاسگزاری دارد و امیدوارم خداوند به ایشان توفیق خدمت به این نظام و به این مردم را باز هم به ایشان بدهد.

بیانات امام راحل

  • اگر در یک ملت اختلاف سلیقه نباشد این ناقص است
    اهمیت انتخابات و نقش مردم «این وظیفه ای است الهی وظیفه ای است ملی وظیفه ای است انسانی وظیفه ای است که ما باید به آن عمل بکنیم همه مان باید در انتخابات شرکت بکنیم . » صحیفه امام ج ۱۸ ص ۳۱۸ ● پرهیز از تخریب «از آقایان کاندیداها و دوستان آنان انتظار دارم که اخلاق اسلامی ـ انسانی را ...

اظلاعیه ها و لینک های مهم

 سازمان تبلیغات اسلامی