اوقات شرعی

رهبرمعظم انقلاب‌ درجمع مردم روستای‌ کوئیک:

ان‌شاءالله زلزله بهانه‌ای برای تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه شود

 
کرمانشاه- رهبر معظم انقلاب در جمع مردم روستای اهل سنت کوئیک در استان کرمانشاه اظهار امیدواری کردند که زلزله بهانه ای برای تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه شود.

به گزارش خبرنگار مهر حضرت آیت الله خامنه ای در جریان سفر امروز به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و حضور در جمع مردم روستای زلزله زده کوئیک اظهار داشتند: ان‌شاءالله خدا بر دل های شما آرامش، صبر و سکینه خودش را نازل کند.

ایشان با بیان اینکه مشکلات شما زیاد است و قبل از زلزله هم زیاد بوده و زلزله بر آن افزوده است، اظهار امیدواری کردند که ان‌شاءالله این زلزله بهانه ای بشود برای اینکه مشکلات این روستا و روستاهای پیرامون و منطقه کرمانشاه تخفیف پیدا کند. این امید را داریم و امیدواریم ان‌شاءالله این کار بشود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اعلام اینکه من به مسئولین از ساعت اول و روز اول دائما سفارش کردم و کارهای خوبی هم انجام گرفته است، تصریح کردند: هم نیروهای مسلح و هم غیرنیروهای مسلح کارهای خوبی انجام دادند. باز هم سفارش می کنم و ان‌شاءالله امیدوارم کارهای بهتری انجام بگیرد و بخش مهمی از مشکلات شما ان‌شاءالله حل شود.

حضرت آیت الله خامنه ای در پایان اظهار داشتند: از اینکه شما جوانان مومن، با نشاط و پر هیجان و پر احساس را در اینجا زیارت کردم، خوشحالم. خداوند همه شما را حفظ کند.

تاریخ آخرین بروز رسانی سایت :05 11 2023 .

اظلاعیه ها و لینک های مهم

 سازمان تبلیغات اسلامی